X
Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer dui justo lorem Morbi mauris. Magna In consequat Ut dui Curabitur Phasellus fermentum neque vitae tortor. Et elit mattis at id magnis elit urna scelerisque Nam leo. Phasellus Curabitur id sollicitudin pede Sed tortor a Nunc aliquet dolor. Sagittis sociis dignissim fringilla et et Curabitur rhoncus lorem urna neque. Nam lacus vitae sapien Vestibulum sodales et orci Lorem vestibulum et. Condimentum ut fringilla quis urna Nullam Fusce tempus pretium fringilla libero. Nullam quis at natoque et consectetuer vitae quis ut consectetuer pede. Platea leo sodales hendrerit mauris aliquet tristique et convallis libero eget. Accumsan lacus enim semper lacus rutrum In vestibulum egestas metus massa. Eros tellus et Proin montes orci tempus pellentesque Curabitur consectetuer natoque. Tempus id elit augue elit dui id commodo tristique Praesent adipiscing. Semper Vestibulum tincidunt ac Phasellus massa Vestibulum Phasellus.
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
Bratří Čapků 1332, 562 06 Ústí nad Orlicí
Informace o zápisu


PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠTIVTE https://www.zsbcuo.cz/


Zápis do 1. tříd  


Vážení rodiče a naši budoucí prvňáčci, 

dovolujeme si Vám oznámit, že se dne 27. dubna 2023 od 13 do 19 h. a  28. dubna 2023 od 13 do 16 h. uskuteční Zápis do 1. tříd. Součástí zápisu bude i tzv. zvláštní zápis do 1. tříd pro děti s dočasnou ochranou (uprchlíci z Ukrajiny). 

I v letošním roce je nutné se před samotným zápisem do všech základních škol v Ústí nad Orlicí přihlásit k zápisu přes webovou aplikaci www.zapisdoprvnitridy.cz, která bude spuštěna od 1. dubna 2023. S sebou k zápisu je potřeba donést občanský průkaz zákonného zástupce a rodný list dítěte. Více informací o našem zápisu najdete v sekci naší školy v této webové aplikaci nebo na našem webu v aktualitách. 

Všem zákonným zástupcům, kteří budou chtít požádat o odklad povinné školní docházky dítěte pro školní rok 2023/2024 upřesňujeme, že je tuto žádost nutné také provést přes webovou aplikaci www.zapisdoprvnitridy.cz a dále škole donést Doporučení poradenského zařízení - PPP nebo SPC, Potvrzení od dětského lékaře nebo klinického psychologa a kopii rodného listu


Všem zvídavým zájemcům, kteří by chtěli ještě před zápisem do 1. tříd nahlédnout do prostor naší školy, nabízíme
ve středu 12. 4. 2023 od 13 do 16:30 h. Den otevřených dveří na I. stupni školy s družinovou Cestou kolem světa a dalšími doprovodnými aktivitami (na dětském dopravním hřišti, ve školní knihovně, v tělocvičně, ve tvořivých dílnách, při Roboshow atd.).


Děkujeme Vám za projevený zájem o naši školu a těšíme se na společná setkání s Vašimi nejmenšími - našimi budoucími prvňáčky.

Kolektiv zaměstnanců školy 


TAJNÉ PŘÁNÍ PRVŇÁČKA

Při zápisech v minulých letech byla budoucím prvňáčkům a zákonným zástupcům při pohovoru dána možnost volby buď společného spolužáka nebo budoucí třídní učitelky. Toto při letošním zápisu oficiálně nebude možné. Pokud by Váš budoucí prvňáček měl však nějaké specifické přání, může ho vyjádřit a předat škole. 

Tajné přání budoucího prvňáčka může mít jakoukoliv formu (obrázek, text - pokud již třeba umí psát, vlastnoruční výrobek - ztvárnění potřeby, na které mu záleží, odkaz na nahrané video se vzkazem, případně jsou přijímány  další neotřelé formy vzkazu). Prosíme však rodiče, aby do Tajného přání prvňáčka zasahovali co možná nejméně (je poznat, od koho vzkaz přichází). Tajné přání bude možné doručit kdykoliv do schránky školy, zaslat elektronicky e-mailem nebo osobně předat v kanceláři školy v prac. dny od 7 do 14:30 h. do 28. 4. 2023 nebo je předat přímo při zápisu. 

Na Vaše případná Tajná přání se moc těšíme.
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
Základní škola Ústí nad Orlicí, Školní 75
Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147